Запис на тест-драйв

  Ринок сільськогосподарської техніки зростає з кожним днем, виробники пропонують все нові моделі для обробки невеликих за площею ділянок, виноградників і садів.
  Найбільшою популярністю в останні роки користуються машини компанії ДТЗ. Трактори та міні-трактори, створені спільними зусиллями інженерів України та Китаю, затребувані завдяки універсальності, безвідмовності, простому управління та обслуговування. Але, мабуть, головна перевага техніки ДТЗ - це її ціна. Недорогі машини володіють тим же набором характеристик, що і більш дорогі трактори відомих європейських брендів.
  Ми пропонуємо нову послугу на ринку України - тест-драйв тракторів ДТЗ.
  У лінійці компанії є трактори, як з кабінами, так і без них. Незважаючи на зовнішню схожість, все моделі володіють унікальним набором характеристик.

  Як же вибрати відповідну модель для ділянки, щоб потужності вистачало на його обробку і при цьому не переплачувати зайве за непотрібні функції?

  Тест-драйв трактора ДТЗ - це відмінна можливість оцінити комфорт, ергономіку і продуктивність машини. Пропонуємо випробувати всі моделі техніки, яка є в нашому каталозі абсолютно безкоштовно. У нас можете в реальних умовах відчути за кермом машини, перевірити її маневреність і прохідність по складних ділянках.

  Записуйтеся на тест-драйв, щоб перевірити можливості машини! Нагадуємо, що у нас діє безкоштовна доставка по всій Україні. Оплату приймаємо готівковим або безготівковим розрахунком.
  Відео: Робота трактора ДТЗ (DTZ)